Galaxy S6 için geliştirilen klavyeli kılıf: SlimType - Robotizma
Aksesuar

Galaxy S6 için geliştirilen klavyeli kılıf: SlimType

SlimType-NFC-Keyboard-Galaxy-S6-02

Klavyeler akıllı telefonlarda istenilecek en son şey gibi gözükse de, uzun metinlerle dolu e-mail ve mesaj gönderirken geniş bir klavye ile yazmak daha avantajlı olabiliyor.

Dünyanın ilk NFC destekli klavyesini geliştiren One2Touch, Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S6 ve S6 Edge için geliştirdiği yeni klavyeli kılıfını satışa sundu.SlimType-NFC-Keyboard-Galaxy-S6

Yine dünyada ilk olan SlimType isimli klavyeli kılıf, akıllı telefonlarda yer alan NFC desteğiyle çalışıyor. Normal bir QWERTY bilgisayar klavyesini andıran kılıf Galaxy S6 için özel olarak optimize edilmiş.

E-posta, mesajlar, kişiler ve web uygulamalarına erişim için kısayol tuşları bulunan SlimType klavyesinde emoji desteği de unutulmamış.

Oldukça iyi ve sade bir tasarıma sahip olan 2.5 mm kalınlığındaki SlimType klavye kılıfının, kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor. Amazon üzerinden 39 dolarlık fiyatıyla satışa sunulan kılıf stokları şimdiden tüketmiş gözüküyor.SlimType-NFC-Keyboard-Galaxy-S6-01

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler