Polaroid uygun fiyatlı iki yeni akıllı telefon modelini duyurdu - Robotizma
Akıllı Telefon

Polaroid uygun fiyatlı iki yeni akıllı telefon modelini duyurdu

polaroid-snap

Dünyanın en eski fotoğraf makinesi ve kamera üreticilerinden Polaroid, kamera teknolojilerindeki yeteneklerini akıllı telefonlarda kullanmaya devam ediyor.

ABD merkezli üretici Las Vegas’ta düzenlenen CES 2016 Fuarı’nda, uygun fiyatlı Polaroid Snap ve Polaroid Power akıllı telefonlarının tanıtımını yaptı.

polaroid-power

6 inçlik Full HD ekranlı Polaroid Power, sekiz çekirdekli işlemci, 3GB RAM, 32GB depolama alanı, çift LED flaşlı 13 megapiksel kamera, 8 megapiksel flaşlı ön kamera ve 3000mAh kapasiteli batarya özelliklerine sahip olacak.

polaroid-snap

5 inç, 5.5 inç ve 6 inç boyutlarındaki üç farklı model ile gelecek olan Polaroid Snap, HD ekran, dört çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 16GB dahili hafıza, çift LED flaşlı 13 megapiksel kamera, 5 megapiksel flaşlı ön kamera ve 3000 mAh gücünde batarya özelliklerine sahip olacak.

Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemiyle çalışacak olan akıllı telefonlardan Polaroid Snap, 130 ila 180 dolar arasındaki fiyatlarla gelecek ay satışa sunulacak. 250 dolar fiyata sahip olan Polarid Power ise bahar aylarında piyasaya sürülecek.

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler