Movi, 4K canlı yayın kamerası ön siparişe açıldı - Robotizma
Kamera

Movi, 4K canlı yayın kamerası ön siparişe açıldı

movi-4k-camera-livestream

Popüler canlı yayın servisi Livestream, CES 2016 Fuarı’nda görücüye çıkacak mini kamerasını tanıttı. Movi isimli ufak boyutlu kameranın, etkileyici canlı yayın özellikleri bulunuyor.

4K video kaydı yapabilen, 150 derece görüş açılı mini kamera, iOS uygulaması aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Movi, çekim sırasında akıllı telefonla eşleştirilebiliyor, bu sayede canlı yayın sırasında bile akıllı telefon üzerinden yakınlaştırma ve çekim açısıyla oynama gibi düzenlemeler yapılabiliyor.

movi-4k-camera-livestream-01

Tam şarjda, bir saat boyunca çekim yapabilen mini kameranın, 16 GB microSD kart ve LTE bağlantısı desteği bulunuyor. Sadece 2.5 inç uzunluğunda ve 130 gram ağırlığa sahip olan Movi kamera, Boost şarj ünitesi ile 10 saat boyunca çekim yapabiliyor.

Ön siparişe açılan Movi 4K canlı yayın kamerasına, erken davrananlar 199 dolardan sahip olabiliyor. Normal satış fiyatı 399 dolar olarak belirlenen cihaz, Boost şarj ünitesiyle şimdi 399 dolara ön sipariş verilebiliyor.

Uygun fiyatlı olarak ön siparişe açılan kamera tam olarak bir aksiyon kamerası görevi görmese de, 499 dolar fiyata sahip GoPro Hero 4 yerine tercih edilebilir.

Movi 4K Kamera [ GetMovi]

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler