Modüler akıllı telefon Puzzlephone, özellikleriyle dikkat çekiyor! - Robotizma
Akıllı Telefon

Modüler akıllı telefon Puzzlephone, özellikleriyle dikkat çekiyor!

puzzlephone
Puzzlephone

Girişimlerin, yeni icatların önündeki en büyük engel olan sermaye sorununu çözen kitlesel fonlama platformları birbirinden ilginç projelerin kullanıcılara ulaşmasını sağlıyor.

Modüler akıllı telefon projesi Puzzlephone, kitlesel fonlama platformu Indiegogo üzerinden başlattığı kampanya ile ön sipariş ve destek toplamaya başladı.

Puzzlephone, “Beyin”, “Omurga” ve “Kalp” olarak adlandırılan üç farklı parçadan oluşuyor. Beyin modülünde işlemi, kamera, grafik arayüzü, RAM, ve depolama alanı yer alıyor. Omurga kısmında ise ekran ve merkezi yapı yer alırken, kalp modülünde ise batarya ve ikincil elektronik parçalar yer alıyor.

puzzlephone-3

Puzzlephone’un Teknik Özellikleri;

5 inçlik Full HD ekran, 3GB RAM, sekiz çekirdekli işlemci, 16 / 32 / 64 GB depolama alanları, 12 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera ve 2800 mAh batarya teknik özelliklerine sahip olan Puzzlephone, Android 6.0 işletim sistemiyle gelecek.

Puzzphone’a sahip olmak isteyenler üç farklı depolama alanına sahip akıllı telefonun 16GB için 333, 32GB için 444 ve 64GB için 777 dolar fiyatlarıyla Indiegogo üzerinden erken sipariş verebiliyor.

Modüler akıllı telefonların dağıtımına 2016’nın Eylül ayından itibaren başlanacak. Geçtiğimiz ay Kickstarter’da kampanya başlatan modüler akıllı saat projesi BLOCKS bir günde 675 bin dolar destek toplamayı başarmıştı.

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler