Microsoft Office uygulamaları otomobillerde kullanılacak - Robotizma
Microsoft

Microsoft Office uygulamaları otomobillerde kullanılacak

harman-office-365

Microsoft’un Office 365 uygulamaları artık otomobillerde kullanılabilecek. CES 2016 Fuarı’nda Microsoft ile yaptığı işbirliğini duyuran Harman, Microsoft Office uygulamalarıyla birlikte Skype ve Cortana’yı kendi bilgi ve eğlence sistemlerine dahil edecek.

Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarının araçlarda kullanabilecek sürücüler, aynı zamanda Microsoft’un sanal asistanı Cortana ile arama, mesaj ve mail yollama işlemlerini sesli komutlarla yapabilecek.

Bilgi ve eğlence sistemlerine Cortana’nın yanı sıra Skype entegrasyonunu dahil edecek olan Harman, Skype üzerinden görüntülü konuşma ve grup konuşması imkanı sunacak.

Harman-Skype

Audi, BMW, Mercedes, Toyota, Jeep ve Harley-Davidson gibi üreticiler için bilgi ve eğlence sistemleri geliştiren Harman, Cortana, Skype ve Office 365 uygulamalarının hangi araçlarda kullanılacağıyla ilgili henüz bir bilgi paylaşmadı.

Harman tarafından geliştiren yapay zekalı 3D navigasyon sistemi, ve 21.5 inçlik bilgi ve eğlence sistemleri, CES 2016 Fuarı’nda görücüye çıkacak olan Rinspeed Ethos ile birlikte tanıtılacak.

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler