Microsoft, 2016’da hangi ürünleri piyasaya sürecek? - Robotizma
Akıllı Telefon

Microsoft, 2016’da hangi ürünleri piyasaya sürecek?

surface-pro-4

Bu yıl Surface Book, Lumia 950, Surface Pro 4 ve Microsoft Band cihazlarıyla adeta atağa kalkan Microsoft’un 2016 yılında piyasa sürmesini beklediğimiz ürünleri derledik.

HoloLens

hololens

Microsoft’un bu yıl tanıtımını yaptığı HoloLens, şirketin açık ara en çok beklenen ürünü diyebiliriz. Artırılmış gerçeklik cihazı için birçok şirketle ortak çalışmalar yürüten Microsoft’un, gelecek yıl HoloLens’i piyasaya sürmesi bekleniyor.

Surface Phone

surface-phone

Windows 10 Mobile ile çalışan en iyi akıllı telefon olması beklenen Surface Phone, Intel tarafından üretilen özel bir işlemci ile çalışacak.

Surface 4

surface-3

Geçtiğimiz yıl Surface serisini yenilemeyen Microsoft’un bu yıl Surface  4 tabletini piyasaya sürmesi bekleniyor.

Surface Pro 5

surface-pro-4

Bu yıl piyasaya sürülen Surface Pro 4, Windows 10’lu cihazların amiral gemisi olmayı başarmıştı. Microsoft’un 2016 sonlarına doğru Surface Pro 5’i piyasaya sürerek bu başarıyı sürdürmesi bekleniyor.

Surface Book 2

Surface-Book-Microsoft

Surface Book ile ilk laptopunu piyasaya süren Microsoft, gelecek yıl daha güçlü, daha ince ve daha iyi ekran çözünürlüğüne sahip Surface Book 2’yi piyasaya sürerek laptop pazarındaki payını artırmaya çalışacak.

Giyilebilir Cihazlar

microsoft-band

Nokia’nın mobil cihazlar bölümünün geliştirdiği Moonraker akıllı saat projesini iptal eden Microsoft’un gelecek yıl yeni fitness takip cihazları ile birlikte özelliştirilmiş Windows 10 ile çalışacak akıllı saat modellerini duyurması bekleniyor.

Yeni Lumia akıllı telefonlar

Lumia-650-01

Windows 10’un kullanım oranını artırmak isteyen Microsoft’un, 2016 yılında birçok yeni Lumia modelini duyurması bekleniyor. Gelecek yıl piyasaya sürülecek Lumia 650’nin özellikleri şimdiden sızdırıldı.

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler