iPhone 6s’ten daha pahalı olan iPhone kulaklığı Audeze EL-8 - Robotizma
Aksesuar

iPhone 6s’ten daha pahalı olan iPhone kulaklığı Audeze EL-8

audeze-el-8-titanium
Audeze EL-8 Titanium

Apple’ın iPhone 7 ile birlikte 3.5mm’lik kulaklık girişini kaldıracağına yönelik iddialar son zamanlarda  iyice çoğaldı. Yeni iPhone’da kulaklık girişinin yer almaması Lightning konnektörü ile çalışan kulaklıkları gündeme getirdi.

Söylentiler sıcaklığı korurken, Philips’in Fidello kulaklık serisiyle başlayan Lightning konnektörlü kulaklık akımına lüks kulaklık ve ses sistemleri üreticisi Audeze’de katıldı.

audeze-el-8-titanium-2

iPhone, iPad ve iPod’lar için özel olarak üretilen Audeze EL-8 Titanium kulaklıkta, dijital sinyal işlemcisi, dijitalden analoğa çevirici ile birlikte Siri ve mikrofon desteği sunan Cypher kablosuna takılı amfi yer alıyor.

Chyper kablosu 100 dolarlık fiyatıyla Audeze EL-8’in fiyatını şişirmiş gibi gözükse de, Lightning konnektörüne sahip kulaklığın yüksek kalitede ses deneyimi sunmasını sağlıyor.

Sadece Lightning kablosuyla gelen Audeze EL-8, 799 dolarlık fiyatıyla Apple mağazalarından ve Apple.com üzerinden online olarak satın alınabiliyor. Cihazı 3.5mm’lik kulaklık girişiyle kullanmak isteyenler, ekstra olarak 49 dolar ödeyerek bu kabloyu satın alabiliyor.

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler