Kulaktan çıkınca müziği otomatik durduran kulaklık: SenCbuds - Robotizma
Aksesuar

Kulaktan çıkınca müziği otomatik durduran kulaklık: SenCbuds

SenCbuds-Earbuds

Gelişen teknolojiyle birlikte neredeyse her gün, günlük hayatımıza birkaç saniye kazandıracak yeni ürünler ortaya çıkıyor. Dünyanın ilk akıllı algılama teknolojisine sahip kulaklığı olarak tanıtılan SenCbuds da bu birkaç saniyelik ürünler arasında yer alıyor.

SenCbuds

Akıllı telefonlardan müzik dinlerken, çalan müziği durdurmak istediğimizde normalde kulaklığın kontrol düğmesine basmamız ya da akıllı telefon üzerinden müziği durdurmamız gerekiyor.

İşte tam olarak burada devreye giren SenCbuds kulakiçi kulaklığı, bizleri bu iki zahmetli seçenekten kurtarıyor. Akıllı algılama teknolojisine sahip olan kulaklık, kulaktan çıkarıldığı anda oynattığı müzik veya videoyu durduruyor, kulaklığı tekrar taktığımızda ise müzik kaldığı yerden devam ediyor.

Android ve iOS cihazlarla uyumlu olarak çalışabilen kulaklık, dahili mikrofonu sayesinde gelen aramaları cevaplayabiliyor. SenCbuds kulakiçi kulaklığı tek şarj ile 17 gün boyunca kullanılabiliyor.

Kitlese fonlama platformu Indiegogo üzerinden ön siparişe açılan kulaklığa, erken davranan destekçiler 49 dolardan sahip olabiliyor.

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler