Huawei’den kadınlar için Swarovski taşlı lüks akıllı saat - Robotizma
Akıllı Saat

Huawei’den kadınlar için Swarovski taşlı lüks akıllı saat

huawei-watch-jewel

Geçtiğimiz yıl Huawei Watch akıllı saatiyle Android Wear pazarına iyi bir giriş yapan Çinli üretici Huawei, CES 2016 Fuarı’nda kadınlar için özel olarak geliştirilen lüks akıllı saat modellerini tanıttı.

Huawei Watch Jewel ve Elegant isimli akıllı saatler, ünlü mücevher markası Swarovski işbirliğiyle kadınlar için özel olarak tasarlandı. Swarovski Zirconia kristalleriyle süslenen ve kenarları altınla kaplanan akıllı saatler Huawei Watch ile aynı teknik özelliklere sahip olacak.

huawei-watch-jewel-elegant

Geçtiğimiz 100 milyondan fazla akıllı telefon satışı yaparak Android pazarındaki büyümesini sürdüren Huawei, yeni lüks akıllı saat modelleriyle Android Wear pazarının en büyüğü olmak istiyor. Piyasada TAG Heuer Connected dışında Android Wear işletim sistemiyle çalışan pek fazla lüks akıllı saatin bulunmaması Huawei’nin bu pazardaki elini güçlendiriyor.

Huawei’nin fiyatı henüz açıklanmayan lüks akıllı saatleri Mart ayından itibaren birçok ülkede satışa sunulacak. Giyilebilir cihazların ilk etapta Türkiye’ye gelmesi beklenmiyor.

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler