Fitbit şık tasarımlı yeni giyilebilir cihazını duyurdu - Robotizma
Akıllı Saat

Fitbit şık tasarımlı yeni giyilebilir cihazını duyurdu

Fitbit-Blaze

Fitness ve sağlık takibi yapan giyilebilir cihazlarıyla geçtiğimiz yılın en çok satan üreticisi olan Fitbit, ilk renkli ekranlı giyilebilir cihazını duyurdu.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan GPS destekli Fitbit Blaze, aktivite, uyku ve kalp atış hızı takibi yapabiliyor. iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemli 200’den fazla cihazı destekleyen giyilebilir cihaz, akıllı telefonlara gelen çağrıları, mesajları ve bildirimleri ekranda gösterebiliyor.

fitbit-blaze

Fitbit Blaze, video destekli FitStar özel spor koçu uygulaması ve Fitbit’in özel egzersiz takibi yazılımı SmartTrack ile klasik fitness takibi cihazlarından farkını ortaya koyuyor.

Mart ayından itibaren 200 dolarlık etiket fiyatıyla satışa sunulacak Fitbit Blaze akıllı saatin farklı kayış seçenekleri de bulunuyor. Giyilebilir cihazın metal kayışı 130 dolar, deri kayışı 80 dolar ve normal plastik kayışı 30 dolar karşılığında satın alınabiliyor.

Fitbit-Blaze-02

Fitbit her ne kadar kendi özel yazılımlarıyla fark yaratsa da, üçüncü parti uygulamaların yer aldığı bir uygulama mağazasının olmayışı Fitbit Blaze için büyük dezavantaj oluşturuyor.

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler