En İyi 5 İngilizce Öğrenme Uygulaması - Robotizma
Android

En İyi 5 İngilizce Öğrenme Uygulaması

ingilizce-uygulamaları

Eğer bir yabancı dil öğrenmek istiyorsanız bunun için en iyi yol, o dilin konuşulduğu bir ülkede bir süreliğine yaşamaktır. Başka bir ülkeye ya da ingilizce kursuna gidecek vaktim ve imkanım yok diyorsanız, kendi başınıza da ingilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Bizde kendi başınıza ingilizce öğrenirken size yardımcı olabilecek en iyi 5 uygulamayı sizler için derledik.

İşte en iyi 5 ingilizce öğrenme uygulaması;

Memrise

memrise

Birçok farklı kursu içerisinde barındıran ve ücretsiz olan Memrise uygulaması görsel öğrenme, tekrar ve güçlendirme, hızlı hatırlama ve bunun gibi hafızanın farklı taraflarını çalıştıran çoklu oyun seçenekleriyle dikkat çekiyor. Kullanıcıları aynı zamanda topladıkları puanlar ile yarıştıran uygulama öğrenme istediğini fazlasıyla arttırıyor.

[Android | iOS]

DuoLingo

duolingo-horz

Dünya’da en çok tercih edilen yabancı dil öğrenme uygulaması olan DuoLingo, ücretsiz ve eğlenceli bir şekilde dil öğrenmenizi sağlıyor.

[Android | iOS]

Rosetta Stone

rosetta-stone

Tüm dünyada kabul görmüş eğitim platformu Rosetta Stone’un geliştirdiği mobil uygulama Learn Languages: Rosetta Stone, en çok indirilen ve en iyi yabancı dil öğrenme uygulamaları arasında yer alıyor.

[Android | iOS]

Voscreen

voscreen

Yerli bir uygulama olan Voscreen, Film, dizi ve belgesellerden sunduğu kısa kesitler ile yabancı dil öğrenme sürecini adeta eğlenceli bir hale getiriyor. Voscreen’de uzun zaman geçirenler altyazısız film izleme seviyesine gelebiliyor.
[iOS]

Busuu

bussuu-horz2

Dünya çapında 50 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan Bussu, interaktif kursları ile yabancı dilinizi geliştirmenize yardımcı oluyor.

[Android | iOS]

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler