Apple iPhone 7 için kablosuz kulaklık geliştiriyor - Robotizma
Akıllı Telefon

Apple iPhone 7 için kablosuz kulaklık geliştiriyor

motorola-hint

Uzun yıllardır geliştirdiği teknolojilerle önemli yeniliklerin altına imza atan Apple, yine devrimsel bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Eylül ayında tanıtılacak yeni iPhone akıllı telefonunda kulaklık girişini ortadan kaldıracak olan teknoloji devi, kendi kablosuz kulaklığını geliştiriyor.

iphone-7-concept

Geçtiğimiz yıl Apple’ın yeni akıllı telefonu olacak iPhone 7’nin 3.5mm’lik kulaklı girişi olmadan geleceğine yönelik birçok iddia ortaya atılmıştı.

9to5Mac’in Beats Audio kaynaklarına dayandırdığı yeni habere göre, Apple kulak girişi olmadan gelecek olan iPhone 7 için kendi Bluetooth kulaklığını geliştiriyor.

Motorola Hint benzeri bir tasarıma sahip olacak olan kablosuz kulaklık iPhone ve Siri üzerinden kontrol edilebilecek. Normal iPhone kulaklığına göre oldukça pahalı bir fiyata sahip olması beklenen Bluetooth kulaklık, iPhone 7’nin yanında ekstra olarak satın alınabilecek.

Apple’ın geliştirdiği ürünler her zaman pahalı olarak nitelendirilse de, bu ürünler kendi kategorisinde piyasada en çok satan cihazlar olmaya devam ediyor.

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler