Anonymous, Donald Trump’a savaş ilan etti - Robotizma
İnternet

Anonymous, Donald Trump’a savaş ilan etti

Geçtiğimiz ay yaşanan Paris saldırılarının ardından terör örgütü Daeş’e karşı topyekün savaş ilan eden Anonymous’un hedefinde şimdide ABD başkan adayı Donald Trump var.

Son günlerde ülkeye Müslümanların alınmamasına yönelik sözleri yüzünden neredeyse herkes tarafından eleştirilen milyarder iş adamı Donald Trump’a hacker grubu Anonymous’tan da bir tepki geldi.

anonymous-donald-trump

Anonymous üyeleri New York’ta bulunan Trump Tower kulelerinin resmi sitesi olan http://www.trumptowernyc.com adresini hackledi. Saldırılara başlayan hacker grubu üyeleri, Trump’ın şirketleri ve Twitter’daki destekçilerini hedef alıyor.

Irkçı söylemleriyle adaylık süreci boyunca gündemde kalmayı başaran Donald Trump, Anonymous’un savaş ilanına nasıl bir karşılık verecek merakla bekliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Amazon CEO’su Jeff Bezos’a Twitter’dan tehditler savuran Trump, hiç beklemediği bir cevap almıştı. Jeff Bezos, kendi uzay taşımacılığı şirketine ait New Shepard roketi ile Donald Trump’ı uzaya gönderme vaktinin geldiği söyleyerek, Trump’a iyi bir ders vermişti .

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler