Android uygulamaları artık indirim kodlarıyla satın alınabiliyor - Robotizma
Android

Android uygulamaları artık indirim kodlarıyla satın alınabiliyor

google-play-store

Google, Android geliştiricileri tarafından uzun süredir beklenen indirim kuponları oluşturma seçeneğini uygulama mağazasına getirdi. Artık geliştiriciler ücretli uygulamalar ve uygulama içi satın almalarda kupon kodlarıyla indirim yapabilecek.

İndirim kuponları için bir sınırlama getiren Google, her geliştiricinin üç aylık dönemde 500 kupon kodu oluşturabileceğini belirtiyor. Üç aylık dönemde tüm indirim kodlarını kullanmayan geliştiriciler sonraki dönemde eksik kalan kodları kullanamayacak.

İndirim kodlarının başlangıç ve bitiş tarihlerini geliştiriciler istediği gibi ayarlayabilecek ancak bir promosyon kodu başlangıç tarihinden sonra en fazla bir yıl süreyle kullanılabiliyor. İndirim kodlarıyla birlikte şanslı kullanıcılar uygulamaları ve uygulama için satın alma paketlerini daha uygun fiyatlara satın alabilecek.

Android uygulama geliştiricileri indirim kodları sayesinde uygulamaların daha geniş kitlelere ulaşabileceğini düşünüyor. Uygulamaların popülaritesini artırmak ve daha fazla kişiye erişmek isteyen geliştiriciler bundan önce uygulamaları dönem dönem ücretsiz hale getiriyordu.

Yorum yap

Fikrini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler